Pasiekimai

2024-02-22

2024-02-20

2024-02-01

2024-01-29

2024-01-26

2024-01-22

2024-01-09

Respublikinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurso „Pasivaikščiojimai“ laureatė:

Už ritmiškumą ir formų plastiškumą - Vaiva Sadovskytė, 2C kl., 16 m., Kauno „Saulės“ gimnazija.   

2024-01-02


2023-12-21

2023-12-12

2023-12-04

2023-11-27

2023-11-16

2023-07-11

Tarptautinėje biologijos olimpiadoje Kauno „Saulės“ gimnazijos mokinys pelnė bronzos medalį! 

Sveikiname!!! Liepos 2-11 d. al Aine, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, vyko  34-oji Tarptautinė biologijos olimpiada, iš kurios puikiai pasirodžiusi Lietuvos komanda parsiveža net du sidabro ir du bronzos medalius. BRONZOS MEDALIU APDOVANOTAS IR KAUNO „SAULĖS“ GIMNAZIJOS MOKINYS AINIS LUKŠA (MOKYT. LAURA VERIKIENĖ) – GIMNAZIJA DIDŽIUOJASI, DŽIAUGIASI IR NUOŠIRDŽIAI SVEIKINA! 

2023-07-04

2023-04-20

Džiaugiamės gimnazijos mokinių pasiekimais 11-osios VDU Kauno istorijos olimpiadoje:

Paulius Vaškevičius (1K)  - III vieta (mokytojas R. Danielius ),

Padėkos: Martynai Vaitiekūnaitei (3B), Orestai Drevinskaitei (4K), Antanui Dičkui (4K), Karoliui Saladžiui ( 2F) (mokytoja E. Morkūnienė).

2023-04-11

Sveikiname Rusnę Staniulytę ir Liną Steponavičių (mokyt. S. Paštuolytė), Lietuvos Ekonomikos ir verslo olimpiados regioniniame etape laimėjusius 2-ąją vietą!

2023-04-06

Sveikiname ir didžiuojamės gamtos mokslų respublikinių olimpiadų nugalėtojais:
Ainis Lukša (3B) – 1-oji vieta biologijos respublikinėje olimpiadoje (mokytoja Laura Verikienė),
Linas Steponavičius (1B) – 2-oji vieta chemijos respublikinėje olimpiadoje (mokytoja Adelė Šarkienė),
Linas Steponavičius (1B) – 3-oji vieta biologijos respublikinėje olimpiadoje (mokytoja Laura Verikienė),
Jonas Simas Armalis (3A) – 4-oji vieta fizikos respublikinėje olimpiadoje ( mokytoja Larisa Gražienė).

2023-03-01

2023-02-10

2023-02-03

Lietuvos mokinių 9–12/I–IV gimnazijos klasių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados antrojo (miesto) etapo rezultatai Atnaujinta Dydis
9-10 gimnazijos klasių rezultatai 260.7 KB
11-12 gimnazijos klasių rezultatai 249.98 KB

2023-01-15

IT olimpiada 2023 Atnaujinta Dydis
34-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo 8-9 (I gimn.) klasių mokinių rezultatai 292.4 KB
34-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo 10 (II gimn.) klasių mokinių rezultatai 294.94 KB
34-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo III gimn. klasių mokinių rezultatai 301.98 KB
34-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo IV gimn. klasių mokinių rezultatai 321.01 KB

2023-01-09

2022-12-14

2022-06-22

Vasaros atostogas pasitinkame itin pakiliai: iškiliojoje gimnazijos „Mokslo šlovės galerijoje“ apibendrinome puikius mokslo metų rezultatus, padėkojome miesto, šalies ir tarptautinėse įvairių mokomųjų dalykų olimpiadose, konkursuose, projektuose dalyvavusiems gimnazistams ir jų mokytojams. Šventę kūrė  Liepa Vasiliauskaitė (4C), Stela Tarasevičiūtė (2K), Nerija Stankevičiūtė (4C), gimnazijos mišrus jaunimo choras „Akordas“ (vad. J. Kulakauskienė), modernaus šokio grupė „Sol“ (vad. L. Viršulytė), akimirkas užfiksavo Deimantė Rauckytė (3G); šventėje paskelbėme ir pasveikinome 2022 metų „Mokslo šlovės galerijos“ laureatus: 

METŲ GIMNAZISTAS:

Ainis Lukša, 2B klasės mokinys

 

METŲ MOKYTOJA:

Laura Verikienė, biologijos mokytoja metodininkė

 

„MOKSLO ŠLOVĖS GALERIJOS“ LAUREATĖ - „SPECIALUSIS PRIZAS“:

Andrėja Adašiūnienė, soc. pedagogė ekespertė

 

TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ LAUREATAI:

 

Liudas Staniulis, 3G klasės mokinys

Vita Kisieliūtė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė

Ramūnas Liuokaitis, informacinių technologijų mokytoją ekspertas

Irma Senikaitė, matematikos mokytoja metodininkė 

 

Matas Bazilevičius, 4C klasės mokinys

Rita Jonaitienė, matematikos mokytoja ekspertė 

 

GAMTOS MOKSLŲ LAUREATAI:

Ainis Lukša, 2B klasės mokinys

Laura Verikienė, biologijos mokytoja metodininkė

 

SOCIALINIŲ MOKSLŲ LAUREATAI:

Domantė Jankauskaitė, 3K klasės mokinė

Ingrida Valasevičienė, geografijos mokytoja metodininkė

 

LIETUVIŲ FILOLOGIJOS LAUREATAI:

Ieva Kotryna Macijauskaitė, 2B klasės mokinė

Auksuolė Marčiulionienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

 

UŽSIENIO FILOLOGIJOS LAUREATAI:

Ugnė Glebauskaitė, 3A klasės mokinė

Elinga Stanislovaitytė, 3K klasės mokinė

Vida Čepulkauskienė, prancūzų kalbos mokytoja metodininkė

   

MENŲ LAUREATAI:

Elena Lenkaitytė, 2A klasės mokinė

Atnaujinta: 2024-02-22
  • Elektroninis dienynas
  • Priėmimas į gimnaziją
  • Tėvams
  • Mokiniams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30