#MEPALIETUVA Lietuvos bankas

  • Paskelbė : Ramūnas Liuokaitis
  • Paskelbta: 2023-09-25
  • Kategorija: Renginiai

2023 m. rugsėjo 14 d. - 1H gimnazijos klasės mokiniai startavo į Lietuvos banką. Būsimi finansininkai, antrepreneriai, apskaitininkai, bankininkai dalyvavo netradicinėje aplinkoje surengtoje edukacijos pamokoje Lietuvos banke, tema „Lietuvos banko paslaptys, pinigų istorija“. 

Gimnazistai kartu su gide Rūta pasivaikščiojo ne tik po istorinius, beveik šimtmetį skaičiuojančius Lietuvos banko rūmus, išvydo įspūdingus pastato interjerus, bet ir turėjo galimybę prisiliesti prie tris tonas sveriančių banko saugyklos durų, pasėdėti autentiškuose posėdžių salės krėsluose. Dalyvaudami edukacijoje moksleiviai susipažino ne tik su Lietuvos banko, bet ir Lietuvos istorija, Lietuvos banko Pinigų muziejaus ekspozicijoje susipažino su Lietuvos pinigų ir bankininkystės istorija, sužinojo, kaip atrodė pirmieji pinigai Lietuvoje, kas buvo vaizduojama ant šimtamečių litų monetų ir banknotų, ant kurių lietuviškų pinigų buvo vaizduojamas miško žvėris?

Atradimų akimirkomis dalinasi ekonomikos ir verslumo mokytoja Sandra Paštuolytė.Daugiau informacijos apie ekonomikos ir verslumo renginius: nuoroda.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos