Vaiko diena

  • Paskelbė : Ramūnas Liuokaitis
  • Paskelbta: 2024-05-21
  • Kategorija: Renginiai

Pirmą kartą minint Vaiko dieną, gegužės 17 d. Kalniečių parke vyko Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių projekto „Mes skirtingi, bet vienas kitam reikalingi“ finalinis koncertas, kuriame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš 12 miesto mokyklų. Projekto tikslas – pasitelkiant meninę raišką, atskleisti kiekvieno vaiko prigimtines teises į laisvę, kūrybiškumą, turiningą laisvalaikio praleidimą, asmeninių gebėjimų ir talentų ugdymą, toleranciją bei empatiją. Specialiojo, ikimokyklinio – priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo įstaigų ugdytiniai meno išraiškos priemonėmis paskatino visus šventės dalyvius susimąstyti apie kiekvieno vaiko unikalumą, suprasti tarpinstitucinio bendravimo ir bendradarbiavimo svarbą puoselėjant Žmogaus ir Vaiko teisių konvensijų nuostatas, kurių svarbiausia žinutė – Žmogus yra didžiausia vertybė.

Ugdymo įstaigų mokinių projektą organizavo Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno Kultūros centras, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, Kauno „Saulės“ gimnazija, Kauno „Santaros“ gimnazija, VŠĮ Kauno kurčiųjų centras, Kauno Prano Daunio ugdymo centras.

Nuoširdžiai džiaugiamės galėdami būti bendrystėje su kitais ir didžiuojamės „Saulės“ gimnazistais, kurie savo talentais papuošė šventę: gimnazijos chorui „Akordas“ (vadovė J. Kulakauskienė), Stelai Tarasevičiūtei 4K, Vytautei Gaižauskaitei 4A (mok. J. Kulakauskienė) ir palaikymo komandai - 1E klasei. Dėkojame projekto koordinatorėms Jovitai Kulakauskienei ir Neringai Zaveckienei.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos