Mokslo šlovės galerija

  • Paskelbė : Ramūnas Liuokaitis
  • Paskelbta: 2024-05-29
  • Kategorija: Renginiai

Kiekvienų mokslo metų pabaigoje gimnazija išgyvena itin pakilias nuotaikas – džiaugiasi metų veiklos rezultatais. Šie metai nėra išimtis – gimnazijos direktorė parengė įsakymą, skirtą apibendrinti gimnazijos mokinių ir mokytojų veiklas miesto, šalies ir tarptautinėse visų  mokomųjų dalykų olimpiadose, konkursuose, konferencijose, pleneruose, turnyruose ir/ ar festivaliuose – ir šio įsakymo priedą sudaro per 30 puslapių – tiek daug šį akademinį sezoną dalyvauta, tiek daug laimėta!

Susibūrę 21-ajame Kauno „Saulės“ gimnazijos iškiliausiame mokslinės, projektinės, kūrybinės ir kt. veiklos apibendrinimo metų renginyje „Mokslo šlovės galerija“, pagerbėme mokinius ir jų mokytojus, kurie garsina gimnazijos vardą mieste, šalyje ir pasaulyje, bei pasveikinome 2024 metų gimnazijos „Mokslo šlovės galerijos“ laureatus:

o   METŲ GIMNAZISTAS:

Linas Steponavičius, 2B klasės mokinys

 

o   METŲ MOKYTOJA:  

Kornelija Intienė, matematikos mokytoja ekspertė

 

o   „MOKSLO ŠLOVĖS GALERIJOS“ LAUREATĖ NOMINACIJOJE „METŲ LYDERYSTĖ“:

Rusnė Rupšytė, 4F klasės mokinė

 

o   TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ LAUREATAI:

Laurynas Sinkevičius, 4A klasės mokinys

Kornelija Intienė, matematikos mokytoja ekspertė

 

o   GAMTOS MOKSLŲ LAUREATAI:

Ainis Lukša, 4B klasės mokinys

Laura Verikienė, biologijos mokytoja metodininkė

Jolita Ryzgelienė, chemijos mokytoja metodininkė 

 

o   SOCIALINIŲ MOKSLŲ LAUREATAI :  

Paulius Vaškevičius, 2K klasės mokinys

Remigijus Danielius, istorijos mokytojas ekspertas    

 

o   LIETUVIŲ FILOLOGIJOS LAUREATAI:

Dovilė Lamsargytė, 3C klasės mokinė

Ilona Pliopienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė 

 

o   UŽSIENIO FILOLOGIJOS LAUREATAI:

Kamilė Kniūkštaitė, 3B klasės mokinė

Ilona Pečkienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

 

o   MENŲ LAUREATAI:

Saulė Gaudėšiūtė, 2C klasės mokinė

Kamilė Ringaitytė, 3C klasės mokinė

Asta Matukynaitė – Varnauskienė, dailės mokytoja metodininkė

 

o   SPORTO LAUREATAI:

Tinklinio komanda –

Ignas Stanevičius, 1B klasės mokinys

Simas Brazionis, 1C klasės mokinys

Dominykas Razutis, 1klasės mokinys

Povilas Kedainis, 1D klasės mokinys

Simas Jucevičius, 1F klasės mokinys

Vilius Juočys, 2A klasės mokinys

Žilvinas Ačas, 2B klasės mokinys

Bernardas Šlėgus, 2G klasės mokinys

Elijus Gervė, 2H klasės mokinys

Klaidas Orlovas, 2K klasės mokinys

 

Kornelija Balčiūnaitė, fizinio ugdymo mokytoja ekspertė

 

o   PAVYZDINGIAUSIA 2023 – 2024 M. M. II PUSM KLASĖ:

3E klasės (klasės vadovė – Miglė Januškienė)

 

„MOKSLO ŠLOVĖS GALERIJOS“ RĖMĖJAI:

  • Juknų (1G) šeima,
  • Puodžiukų (2H) šeima,
  • Sinkų (1A) šeima,
  • Šaulaičių (1A) šeima,
  • Viršilų (4G) šeima,
  • Leidykla „Vaiga“ (2G),
  • Odontologijos klinika „Viadenta“ (3A),
  • UAB „Gemaga group“ ir Stanevičių (4B) šeima,
  • UAB „Kandeliabrai“ (Laura Rasimavičienė (2A),
  • UAB „Reused“ ir Jakelių (3G) šeima,
  • UAB „Rockwool“ ir Jarų (1B) šeima,
  • Gimnazijos administracija.     

 

Už renginio foto nuoširdi padėka BENUI BAČKAIČIUI (3F).

Nuotraukos:
BENUI BAČKAITIS (3F)

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos